• Новинка
Допълнителен радиостанцията XBR-000199-AO, 8 опаковки от брокат, който е съвместим с TAA, 16 gbps, fibre channel LW, fibre channel SFP Plus, transceiver - SMF44; 1310 nm - 10 км - LC - DOM

Допълнителен радиостанцията XBR-000199-AO, 8 опаковки от брокат, който е съвместим с TAA, 16 gbps, fibre channel LW, fibre channel SFP

BGN 0.67

Брой продукти
Налично за поръчка

Радиостанцията на Brocade, съвместим с TAA, 16 Gbps Fibre Channel LW Fibre Channel SFP PlusПакет от 8 спецификации.Дължина на вълната : 1310 nm. Радиус на действие : 10 км. Допълнение XBR-000199-Модул радиоприемник AO SFP + (еквивалент : Brocade XBR-000199) - Оптичен канал 16 Gb (LW) - Однорежимный fibre channel - LC - до 6,2 мили - 1310 нм - Отговаря на стандарта TAA (комплект от 8).

Общи свойства

Добавки за продукти

Sterling Seal 9000IR12304GR2500X6 Спирала намотанная уплътнение от неръждаема стомана 304 с Вътрешния пръстен 304SS и Гъвкав графит

Спирала намотанные уплътнение от неръждаема стомана Sterling Seal & Supply Style 9000 IR 304 с вътрешния пръстен 304 SS са �

BGN 1.33

Кърпа за подложка за йога Ambesonne с геометричен модел, Местоположение Разпръснати Геометрични мини-фигури на однотонном

РАЗМЕРИ 25 см в ширина х 70 см в дължинаСнабден с водоустойчива чанта с принтом.Изработен е от висококаче�

BGN 14.00

Серия TEN-HIGH STX 120 мм 4,72 инча С Ефективен Ход Линеен който има Степени САМ на Фреза с ЦПУ резервни Части Сачмени винтове T8x4

1 Висока точност, устойчивост на големи натоварвания Повторете позициониране с точност ±0,1 мм 3 Хоризонт

BGN 117.52

Joomer 12ft x 5ft 360LED Оранжево-Лилави окото на осветителни тела за Хелоуин Външни Мрежести осветителни тела, 8 режими, Plug-по

Този продукт не трябва да се оставят без надзорНЕ използвайте тази лампа в близост до всякакъв източник

BGN 3.00

Лагери втулки uxcell Диаметър 12 мм, 18 мм, Диаметър 12,5 мм и Дължина От Спечени Желязо, Самосмазывающиеся 6 бр. Втулки

Размер Диаметър на отвора : 12 мм, външен диаметър : 18 мм, дължина : 12,5 мм Материал спеченное желязо.Те сам�

BGN 4.00

Франция Галльский Петел Мумия Футболен Телефон В Чантата Си Портфейл Окачен Мобилен Калъф Черен Джоба

Размер : 10,2 см х 19,5 см (4 инча х 8 инча)Класификация : Подвесная Чанта, Калъф за мобилен телефон, един Джоб.Х�

BGN 0.33

Гумени Крепежни с дърворезба uxcell M6, Виброизолатори, Цилиндричен Амортисьор с Шипове 20 мм x 10 мм, 8 бр.

УНИВЕРСАЛЕН ДИЗАЙН гумена закопчалка, с размери 20 x 10 mm (Dx H) с шипове M6 x 18 мм, комплект от 8 гумени виброизо

BGN 8.27

Абразивная лента VSM, Широчина 6 см, дължина 89 см, алуминиев Оксид, Размер 50, Тъканно основа, Кафяв, Опаковка по 10 броя

За опесъчаване на лентата от алуминиев оксид с ширина 6 см и дължина 89 см с шкурка 50 За опесъчаване на лен

BGN 47.79

Полагане на Sterling Seal CFF7157.100.125.150X5 7157 EPDM 60 Дюрометрическая Полнолицевая Уплътнение с Размери 1 инч, дебелина 1/8

С помощта на нашата Процедура за инсталиране на тампони, вие ще получите найдобри резултати от нашите п�

BGN 3.33

Oplxuo Плюс Размера на Върховете на Бретелях за Жени, Модни Туники без Ръкави, с V-образно деколте и Леопардовым Принтом,

спортни тениски за жени вносни тениски за фитнес зала за жени ➤➤ За размер : Моля, изберете размер в съо�

BGN 19.64